מנעולן בירושלים
פריצת כספות

פורץ מנעולים
פורץ מנעולים הוא האיש אשר מושיע אנשים אשר נקלעו למצבים של חוסר אונים בהם הם איבדו את המפתחות לבית שלהם, שכחו את הקוד לכספת שלהם, נעלו בטעות את מפתחות הרכב בתוך הרכב או נמצאים בכל מצב אחר, בהם הם ניצבים מול דלת נעולה אשר שייכת להם, מבלי שום יכולת לפתוח אותה מהסיבות השונות. אבל יש נקודה אופטימית, שיחת טלפון עם פורץ מנעולים מקצועי ואמין שיגיע למקום והבעיה של אותם האנשים, נפתרת לאחר מספר דקות של עבודה.

פורץ מנעולים – זה לא כל כך נעים לראות דלת נעולה
הגעתם הביתה וגילתם שהמפתחות של הדלת לא נמצאים עליכם. אתם עומדים מול דלת הבית הנעולה ומנסים לחשוב מה לעשות, אחרי כמה רגעים של לחץ ואי סדר במחשבות אתם מבינים שהדרך היחידה לצאת מהמצב הלא נעים הזה היא על ידי פנייה טלפונית לפורץ מנעולים.
 
 למזלכם ולמזלם של כולנו רוב פורצי המנעולים נוהגים להיות זמינים לאורך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע, כך שבדרך כלל, תוכלו לאתר פורץ מנעולים זמין שיבוא ויבצע עבורכם את העבודה.

פורץ מנעולים – מה עושים ששוכחים את הקוד לכספת
אך לא רק לבית יש דלת ומנעול, אנשים המחזיקים בביתם כספת, ודאי מאוד חרדים למה שיש בתוכה, לכן, שהיו צריכים לבחור קוד לנעילת הכספת, השתדלו לבחור קוד מסובך וייחודי, כזה שרק הם יוכלו לדעת וכמובן שלרשום אותו זה רעיון לא חכם, כי מי יודע לאן הפתק עם הקוד יכול להתגלגל בטעות ומי יכול להיחשף אליו ובעניינים של כסף עדיף לא לסמוך על אף אחד חוץ מעל עצמם.
 
 אבל מה קורה שמרוב שאותו הקוד היה מסובך, גם הם בעצמם שכחו אותו. אז עכשיו אין לאותם אנשים ממש ברירה אלא לאתר פורץ מנעולים מקצועי ואמין שיפרוץ להם את דלת הכספת ויושיע אותם מהמצב הלא נעים אליו נקלעו.

פורץ מנעולים – המפתחות של הרכב ננעלו ברכב
הרבה אנשים עמדו בחייהם מול סיטואציה לא נעימה ומאוד מביכה, בה גילו שהם שכחו את מפתחות הרכב שלהם בתוך.. הרכב והבעיה היא שהרכב ננעל כשהמפתחות בתוכו. האדם שיושיע את האנשים מהמצב של החוסר האונים של עמידה מחוץ לרכב והמתנה לנס (שכנראה לא יקרה), הוא פורץ מנעולים. פורץ מנעולים מתמחה הרוב המקרים גם בפריצה למנעולים של מכוניות ובפעולה הלוקחת מספר רגעים הוא יפרוץ את מנעולי הרכב ובעלי הרכב והמפתחות יתאחדו שוב.

פורץ מנעולים – זה לא תמיד מסתיים רק בפריצה
כאמור, ישנן סיבות שונות בגינם יצטרכו אנשים את שירותיו של פורץ מנעולים, אך הפיתרון, לבעיה לא תמיד מסתיים רק בפריצת הדלת. ישנם מקרים בהם בעקבות הפריצה פורץ המנעולים יצטרך גם להחליף צילינדר לדלת ובמקרים אחרים כמו גניבת המפתחות, אותם אנשים יאלצו גם להחליף את המנעולים בכדי למנוע פריצה בעתיד.