מנעולן בירושלים
פריצת כספות
מנעולן במרכז – האיש שיוציא את תושבי האזור ממצבים לא נעימים
אזור המרכז מציע לתושביו שלל מקומות בילוי ואנשים רבים החיים באזור זה נוהגים לנצל את העובדה הזאת ולצאת לבלות לעיתים קרובות. כחלק מזה, אחת הסיטואציות הפחות נעימות אשר יכולות לקרות לאותם אנשים, היא לחזור הביתה מבילוי מהנה ורווי אלכוהול בשעות הלילה מאוחרות ולגלות שהמפתח של דלת הבית, לא נמצא בתיק, היכן שהוא היה אמור להיות. הסיטואציה תהיה נעימה אפילו פחות, אם אף אחד לא נמצא בבית ואין שום נגישות למפתח ספייר, גם אם מפתח שכזה קיים במקום כלשהו.
 
אז אחרי שהופכים את כל התיק באמצע חדר המדרגות בתקווה שהמפתח אולי נפל לאחד התאים, בדרך כלל מגיע הניסיון של התגברות על הלחץ וניסיונות להתרכז ולנסות לחשוב איפה השארתם את המפתח, או לשחזר את כל הפעולות האחרונות שעשיתם משיצאתם מהבית ועד שהגעתם חזרה. במידה וניסיונות אלו גם מעלות חרס, נשארת רק אפשרות אחת, להתקשר לסופרמן של המצבים הללו, לאיש שיש לו את המקצוע אשר יכול לחלץ אתכם מהמצבים הלא נעימים הללו – מנעולן.
במרכז הארץ, למזלם של אותם אנשים יש היצע גבוה של מנעולנים.
 
מנעולן -  המקצועיות והאמינות מעל הכול
מנעולן, הוא איש מקצוע אשר הוכשר לעסוק בתחום המנעולנות ויש בידיו תעודת מקצוע בתחום, אותה קיבל בסיום קורס המכשיר אותו לעסוק במקצוע. תעודה זאת חשובה מכיוון שבכדי להתקבל ולסיים קורס המכשיר אנשים למקצוע מנעולן, מתבקשים המעומדים להציג תעודת יושר מהמשטרה ולכן תעודת המקצוע מצביעה גם על  אמינותו ויושרו של אותו מנעולן.
 מכיוון שמדובר באיש שבעצם פעולתו תהיה לו נגישות למנעול דלת הבית שלכם, חשוב מאוד שיהיה מדובר באדם שאתם יכולים לסמוך עליו.
 
כדאי להסתובב עם מספר טלפון של מנעולן במרכז
אז נכון שבאמצע הלילה, סביר להניח שתתקשרו למספר הראשון של מנעולן במרכז הארץ, שקיבלתם מ-144 והדבר האחרון שתזכרו לשאול את אותו מנעולן בטלפון הוא, אם יש לו תעודת מקצוע בתחום. אבל מכיוון שפריצת מנעול היא פעולה רגישה שמומלץ שתתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך ואמין, כדאי להקדים תרופה למכה, מומלץ להסתובב תמיד עם מספר טלפון של מנעולן  במרכז, בארנק או בזיכרון של המכשיר הסלולארי. חשוב שזה יהיה מספר של מנעולן אשר אודותיו בעוד מועד ווידאתם שמדובר באיש מקצוע מוסמך, אמין ובעל ניסיון.
 
  לכן, בכדי לא להגיע למצב בו אתם מתקשרים למספר הראשון שקיבלתם מ-144 שקיים סיכוי שיהיה מספר של האדם לא אמין, נסו לקבל המלצות מחברים או בני משפחה אודות מנעולן במרכז, עוד בטרם אתם נקלעים למצב שכזה. כך, על כל מקרה שלא יבוא, תוכלו להיות נינוחים בידיעה שיש עליכם מספר טלפון של מנעולן במרכז, אמין ומקצועי.